Kõik Tallinnast Vilniuseni ja rohkemgi veel

Panbaltica viib kokku Skandinaavia reisikorraldajad ning Baltikumi teenusepakkujad. Aitame külalistele korraldada majutust ja kultuuriprogrammi, aktiivset puhkust või lihtsalt mõnusat äraolemist. Teeme seda kõigis kolmes Balti riigis - meil on igaühes neist inimesed, kes oskavad kohalikku keelt sama hästi kui oma kliendi emakeelt. Olles kohapeal ja tundes kohalikke olusid ja kombeid, saame külalistele garanteerida parima kvaliteediga reisielamuse. Panbaltica taga on loov ja dünaamiline, pikaajalise kogemusega seltskond, kes tahab näidata parimat, mida Baltikumil on pakkuda.

Veelgi enam, Panbaltica on tihti konsultant selle sõna kõige laiemas mõttes. Me aitame luua uusi kontakte, olgu need siis erialased, koolidevahelised, seotud välismaa ettevõtte kohalike haruorganisatsioonidega, avaliku- või

erasektoriga. Samuti aitame üksteist leida spordiklubidel ning poliitika ja usuteemadega tegelevail mittetulundusühinguil. Kui on midagi, mida me pole varem teinud, võtame hea meelega uue väljakutse vastu!


 

PANBALTICA TÖÖTAB EDASIMÜÜGI PÕHIMÕTTEL JA EI PAKU PAKETTREISE ÜKSIKREISIJATELE.