Kõik Tallinnast Vilniuseni ja rohkemgi veel

Panbaltica on spetsialiseerunud  suurematele ja väiksematele reisigruppidele. Korraldame majutuse ja kultuuriprogrammi, aktiivse puhkuse või lihtsalt mõnusa äraolemise. Teeme seda kõigis kolmes balti riigis - meil on igasühes neist inimesed, kes oskavad kohalikku keelt sama hästi kui oma kliendi emakeelt. Olles kohapeal ja tundes kohalikke olusid ja kombeid saame teile garanteerida parima kvaliteediga reisielamuse. Panbaltica taga on loov ja dünaamiline, pikaajalise kogemusega seltskond, kes tahab teile pakkuda parimat, mida Baltikumil on pakkuda.

Panbaltica on rohkem kui reisibüroo, mis müüb teile valmistooteid. Oleme reisikorraldajad, kes tahavad teha teisiti. Meie töö hõlmab palju enamat kui see, mida tavaliselt reisikorraldamise all mõistetakse. Panbaltica on tihti konsultant selle sõna kõige laiemas mõttes. Me aitame luua uusi kontakte, olgu need siis erialased,

koolidevahelised, seotud välismaa ettevõtte kohalike haruorganisatsioonidega, avaliku- või erasektoriga. Samuti aitame üksteist leida spordiklubidel ning poliitika ja usuteemadega tegelevail mittetulundusühinguil. Kui on midagi, mida me pole varem teinud, võtame hea meelega uue väljakutse vastu! Järgnev loetelu on näiteks meie tegevustest.


 

 


Meie kaudu saad lisaks programmile ja konsultatsioonile:

*broneerida majutust Eestis, Lätis, Leedus + St. Peterburgis, Helsingis

*osta Tallinki ja Silja Line laevapileteid (Tallink: on-line teenusena)

*tellida gruppidele lennupileteid Baltikumi ja tagasi

*tellida transporti Eestis, Lätis ja Leedus

*tellida emakeelset giidi

*tellida teisi turismiteenuseid näit. head restorani, meeleolukat kontserti, matka, tõlki jmt.

PANBALTICA EI PAKU PAKETTREISE ÜKSIKREISIJATELE