Ole M. Rasmussen
Partner - Müügijuht (Harjumaa, Eesti)

Ole põhitegevus Panbalticas on suunatud müügitöö kordineerimisele skandinaavia- ja saksakeelsetes maades. Peale emakeele - taani keele, räägib ta vabalt inglise ja saksa keelt ning suhtleb teiega ka eesti, norra ja rootsi keeles. Ole on sündinud Taanis Kertemindes ja kasvas üles Füüni saarel. Olel on bakalaureusekraad politoloogia erialalt Kopenhaageni Ülikoolist - turismialaseid kogemusi on ta ammutanud eelnevatelt töökohtadelt Tumlare Corporationis, Hotell Admiralis ja Kopenhaagni reisibüroos Fogt Studie- og Grupperejser.

1980ndatel, oma poliitilise teadvustamise ajastul, elas Ole kaasa kolme Balti riigi vabaduspüüdlustele - kui piirid avanesid, sai Olest sagedane pühendunud turist neis kolmes riigis. Pika peale keskendus Ole oma avastamisretkedel Eestile - ning kui talle aastal 1998 pakuti tööd ühe Taani erialaajakirja Eesti esindajana, oli see kauaoodatud tõukeks - peale seda on Ole elanud Eestis. 

Hiljem töötas Ole logistikafirmas ASG, ning sealt edasi aastast 2000 kuni Panbaltica rajamiseni ühes Eesti reisibüroos müügijuhina. Ole on Ele ja Mads Michaeli kõrval üks kolmest Panbaltica rajajast. Ole ja Ele jagavad muudki kui sama töökohta - nad on abielus ja neil on kaks poega.